Op onze school heeft iedereen een eigen leercoach.
Je kunt bij je leercoach terecht voor allerlei vragen over bijvoorbeeld hoe plan ik het beste mijn huiswerk, hoe houd ik het overzicht of wanneer weet ik of ik goed geleerd heb. Maar het kunnen ook dingen zijn waar je wat onzeker over voelt of gewoon even een praatje als je niet (of juist wel!) lekker in je vel zit.
Alles is bespreekbaar!
Het lijkt heel veel op het contact wat je hebt met je leerkracht van groep 8. Zo is de overgang niet zo groot en is er voor jou een vast aanspreekpunt.
Ook helpt je leercoach je bewust worden van je eigen leerproces, je groeit harder en meer als er aandacht is voor voor persoonlijke ontwikkeling.
Daarnaast is er een aantal keer per jaar een driehoeksgeprek met jou, je ouder(s)/verzorger(s) en je leercoach.
Wij houden van openheid en vinden goed contact heel belangrijk.